Розв’яжіть рівняння 6∙(x-56)=24. 8 60 4 64


Ответы на вопрос

Отвечает Беленкевич Саша.

Пошаговое объяснение:

Щоб розв'язати це рівняння, спочатку розкриємо дужки:

6 - (x - 56) = 24.

Розкривши дужки, отримаємо:

6x - 336 = 24.

Тепер додамо 336 до обох боків рівняння:

6x = 360.

І нарешті, поділимо обидва боки на 6, щоб знайти значення x

x = 60.

Ответ:

Правильна відповідь - 60.

Отвечает Воронина Яна.

Ответ:60

Пошаговое объяснение:

потому что

24÷6=4

нужно минусавать

так чтобы ровно

стала 4

60-56=4

равно 6×(60-56)=24