3 цілих 9 десятих додати 2 цілих дві п'ятих​


Ответы на вопрос

Отвечает Прусова Ксюша.

Ответ:

3, 9+2 2/5=3 9/10+2 2/5=(3+2)+(9/10+4/10)=5 13/10=6 3/10

6 3/10=6,3

Пошаговое объяснение:

2/5 умножаем на 2 =4/10

3,9 =3 9/10

13/10=10/10+3/10=1 3/10