Якщо звести дріб 3/7 до знаменнику 84, то видповідь буде 3/7 = 12/12 = 12/84?


Ответы на вопрос

Отвечает Листиков Миша.

Відповідь:

84 / 7 = 12

Отже,

3/7 = (3 * 12) / (7 * 12) = 36/84

Отже, дріб 3/7 після зведення до знаменника 84 стає 36/84.

Покрокове пояснення: