У бочці було 180 л бензину долили 1/9 цієї кількості що в ній була. На скільки більше літрів

бензину стало в бочці, ніж було?

Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Данил.

Відповідь: 20 літрів

Покрокове пояснення:Спочатку в бочці було 180 літрів бензину.

Потім до цієї кількості долили 1/9 від неї, тобто (1/9) * 180 л = 20 літрів бензину.

Отже, загальна кількість бензину в бочці стала: 180 л + 20 л = 200 літрів.

Щоб знайти на скільки більше літрів бензину стало в бочці, ніж було, треба відняти початкову кількість від нової:

200 л - 180 л = 20 л.

Отже, в бочці стало на 20 літрів більше бензину, ніж було спочатку.