11/15-1/6-3/10 решите пж​


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Дмитрий.

Відповідь:

11/15-1/6-3/10 = 22/30-5/30-9/30=8/30=4/15

Покрокове пояснення:

Зводимо до спільного знаменника і виконуємо дії віднімання

Отвечает Ермольев Миша.

Відповідь:

 \frac{4}{15}

Обяснение:

 \frac{11}{15} -  \frac{1}{6} -  \frac{3}{10} =  \frac{22 - 5 - 9}{30} =  \frac{8}{30} =  \frac{4}{15}