Порівняйте дроби: 5/9 і 16/27 7/18 і 11/24​


Ответы на вопрос

Отвечает Алехин Савелий.

Ответ:

Щоб порівняти дроби, можна перевести їх у рівнозначні у вигляді, у якому дроби мають однакові знаменники.

Для дробів 5/9 і 16/27, можна помножити чисельник і знаменник першого дробу на 3, щоб отримати 15/27:

5/9 = (5 * 3)/(9*3) = 15/27

Тепер ми можемо порівняти обидва дроби:

15/27 < 16/27

Отже, 5/9 < 16/27.

Для дробів 7/18 і 11/24, можна помножити чисельник і знаменник першого дробу на 4, щоб отримати 28/72:

7/18 = (7 * 4)/(18*4) = 28/72

Тепер ми можемо порівняти обидва дроби:

28/72 > 11/24

Отже, 7/18 > 11/24.