Звести дроби до найменшого спільного знаменника 11/21 і 5/7Срочно!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Князь Данил.

Ответ:

Найменше спільне кратне - 21.

21/21 = 1 це допоміжний множник першого дробу

21/7 = 3 це допоміжний множник другого дробу.

11/21 = 11•1/21•1 = 11/21

5/7 = 5•3/7•3= 15/21