271. Обчисли значення виразу 1 1 1.2 2.3 + + 1 1 3.4 4.5 + +...+ 1 9.10​


Ответы на вопрос

Отвечает Головёнкин Андрей.

Ответ:

Здається, ви маєте на увазі суму послідовності чисел в такому форматі:

1.2 + 2.3 + 3.4 + ... + 9.10

Для обчислення такої суми можна використовувати формулу для суми арифметичної прогресії:

Сума = (n/2) * (перший_член + останній_член)

де n - кількість членів послідовності.

В даному випадку n = 9, перший_член = 1.2, останній_член = 9.10. Тепер можна підставити ці значення в формулу і знайти суму:

Сума = (9/2) * (1.2 + 9.10) = (9/2) * (1.2 + 90) = (9/2) * 91.2 = 409.8