Завод побутової техніки за день виготовив 100 блендерів, мік- серiв на 55 менше, а кавоварок - на

95 менше, ніж блендерів. У скільки разів менше кавоварок, ніж міксерів, виготовив завод? — У ? разів Блендерiв - 100 Міксерів - на 55 менше Кавоварок- На 95 менше ​

Ответы на вопрос

Отвечает Kuzmeniuk Sofia.

Пошаговое объяснение:

1) 100 - 55 = 45 (миксеров) - изготовил завод

2) 100 - 95 = 5 (кофеварок) - изготовил завод

3) 45 : 5 = 9 (раз) - меньше кофеварок чем миксеров изготовил завод