198." Розв'яжіть рівняння: x+3 4 7 1) 65 13 = 2) x +4


Ответы на вопрос

Отвечает Цимбалов Артём.

Ответ:

Для розв'язання рівняння x + 3/7 = 65/13 спростимо спочатку ліву сторону рівняння:

x + 3/7 = 65/13.

Віднімемо 3/7 від обох боків рівняння:

x = 65/13 - 3/7.

Далі, щоб знайти спільний знаменник для віднімання дробів, можемо помножити 65/13 на 7 та 3/7 на 13:

x = (65*7/13) - (3*13/7).

x = (455/13) - (39/7).

Тепер додамо ці два дроби:

x = (455/13) - (39/7) = (455*7/13*7) - (39*13/7*13) = (3185/91) - (507/91).

x = (3185 - 507) / 91 = 2678 / 91.

Тепер можемо спростити дріб:

x = 2678 / 91 = 29.5 (округлено до одного знаку після коми).

Отже, розв'язок рівняння x + 3/7 = 65/13 дорівнює x = 29.5.

Пошаговое объяснение: