Скільки овець у тебе, пастуше? “ „ У мене овець більше, ніж 20, але менше, ніж 30; якщо їх пустити

в загон по 2, то залишиться одна лишня; якщо пустити по 4, то залишаться 3 лишніх; якщо пустити по 5, то залишиться 2 лишніх овечки .“

Ответы на вопрос

Отвечает Маліновская Леся.

Ответ:овец 27

27-26=1

26 делится на 2

27-24=3

24 делится 4

27-25=2

25 делится на 5

Пошаговое объяснение: