А) 497 + 91 қосындысы 7, 5, 2 және 3; 0) 148.95 көбейтіндісі 19 және 13 сандарыны кайсысына

бөлінеді?

Ответы на вопрос

Отвечает Турович Сергей.

Ответ:

Саналарды қосу үшін, біз саналарды бір-бірімен қосамыз:

497 + 91 = 588

Сонымен бірге, қосындысы 7, 5, 2 және 3 сандарыны қосу кезінде, біз сандарды бір-бірімен қосамыз:

7 + 5 + 2 + 3 = 17

Сонымен бірге, қосындысы 7, 5, 2 және 3 сандарыны қосу кезінде, біз 17 санды аламыз.

0) 148.95 көбейтіндісі 19 және 13 сандарыны кайсысына бөлінеді?

148.95 санды 19 және 13 сандарына бөлу кезінде, біз сандарды бір-бірімен бөлеміз:

148.95 / (19 * 13) = 0.5733653846153846

Сонымен бірге, 148.95 санды 19 және 13 сандарына бөлу кезінде, нәтижесі 0.5733653846153846 саны болады.