Відомо, що в ящику менше ніж 80 апельсинів, і що їх кількість ділиться на 4, на 8 і на 9. Скільки

апельсинів в ящику? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Капитонова Кристина.

Відповідь:

72 апельсина

Покрокове пояснення:

Дуже проста задача, необхідно просто помножити:

8 * 9 = 72 апельсина

Доведення:

72 / 4 = 18

72 / 8 = 9

72 / 9 = 8

Отвечает Салтыков Руслан.
В ящику буде 72 апельсина:
72:9=8
72:8=9
72:4=18