Периметр трикутника дорівнює 42см перша його сторона в 2 рази менша від другої а друга на 7 см

менша від третьої знайти довжину найбільший сторони трикутника в сантиметрах

Ответы на вопрос

Отвечает Дорош Алевтина.

Ответ:

1 сторона - 7см, 2 сторона - 14см, 3сторона - 21см

Пошаговое объяснение:

нехай х - коєфіцієнт пропорційності, тоді: 1-ша сторона - х, 2 сторона - 2х, 3 сторона - 2х+7

х+2х+2х+7=42

5х=35

х=7

1-ша сторона=7

2-га сторона=7•2=14

3-тя сторона=7•2+7=21