1. Скороти дріб: 1) 9/12 2) 18/20 3) 44/99 4) 10/45 2. Зведи дріб до знаменника 36: 1) 1/6 2) 3/4

3)5/12 4)40/72 3. Порівняй дроби 1)7/15 і 11/60 2) 1/8 і 5/16 3) 2/17 і 10/51 4) 22/105 і 16/21

Ответы на вопрос

Отвечает Purgin Fedia.

1) Скорочення дробу:

1) 9/12 = 3/4

2) 18/20 = 9/10

3) 44/99 - Цей дріб вже неможливо скоротити

4) 10/45 = 2/9

2) Зведення дробу до знаменника 36:

1) 1/6 = 6/36

2) 3/4 = 27/36

3) 5/12 = 15/36

4) 40/72 = 20/36

3) Порівняння дробів:

1) 7/15 > 11/60

2) 1/8 < 5/16

3) 2/17 < 10/51

Отвечает Соколова Ева.

Ответ:

1

3/4

9/10

4/9

2/9

2

6/36

27/36

15/36

20/36