НСД(64і 48). НСД( 75 і 125) з поясненням даю 30 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Суховская Лена.
НСД (найбільший спільний дільник) - це найбільше число, яке ділиться без залишку на обидва числа.

Для знаходження НСД чисел 75 і 125, спростимо їх до найменших простих множників:

75 = 3 * 5 * 5
125 = 5 * 5 * 5

Тепер ми можемо знайти спільні прості множники:

Спільні прості множники:
5 * 5 = 25

Отже, НСД(75 і 125) дорівнює 25, оскільки це є найбільше число, яке ділиться націло і на 75, і на 125.
Якщо допомогло постав 5 зірочок!)
Отвечает Ермакова Марьяна.

Відповідь:

НСД - Найбільший спільний дільник, те найбільше число яке одночасно ділится націло на всі запропоновані числа.

Щоб знайти НСД декількох чисел (в нашому випадку 64 і 48) треба розкласти ці числа на прості множники:

2*2*2*2*2*2 = 64

2*2*2*2*3 = 48

Виписати всі спільні множники і обчислити добуток

2*2*2*2 = 16 - НСД

Аналогічно робимо і друге

5*5*3 = 75

5*5*5 = 125

5*5 = 25 - НСД

Не забувай натискати дякую.