Спростіть вираз і знайдіть його значення 5а*20b,якщо а=4, b=68 СРОЧНО ПЖ ПЖ


Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Данил.

Для спрощення виразу 5a * 20b, підставимо значення a = 4 і b = 68:

5 * 4 * 20 * 68 = 400 * 68 = 27,200.

Отже, значення виразу 5a * 20b при a = 4 і b = 68 дорівнює 27,200.