Помножте на 5 чисельник і знаменник кожного з дробів 2/3, 4/11, 7/12 , 9/40 Запишіть відповідні

рівності

Ответы на вопрос

Отвечает Вайтёнок Аня.
Щоб помножити чисельник і знаменник кожного з дробів на 5, використовуючи вказані дроби, ми отримаємо такі рівності:

1. (2/3) * 5 = (2 * 5) / (3 * 5) = 10/15

2. (4/11) * 5 = (4 * 5) / (11 * 5) = 20/55

3. (7/12) * 5 = (7 * 5) / (12 * 5) = 35/60

4. (9/40) * 5 = (9 * 5) / (40 * 5) = 45/200

Отже, відповідні рівності для помножених дробів виглядають так:

1. 2/3 = 10/15
2. 4/11 = 20/55
3. 7/12 = 35/60
4. 9/40 = 45/200
Отвечает Степанов Вова.

Ответ:2/3=10/15;  4/11=20/55;  7/12=35/60;  9/40=45/120

           

Пошаговое объяснение: 2/3 *5= 2*5+3*5=10/15; 4/11*5=4*5+11*5=20/55;  7/12*5=7*5+12*5=35/60;  9/40*5=9*5+40*5=45/120