Знайди вiдношення чисел. а) 9 до 3: б) 5 до 15: в) 18 до 6: . г) 7 до 7: д) 32 до 16: е) 10 до 0,1:

даю 20 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Берегельский Михаил.

Відповідь:

а) 9:3=9/3=3 (дев'ять поділити на три дорівнює дев'ять третіх(дріб) дорівнює три)

б)5:15=5/15=0,(33..)

в)18:6=18/6=3

г)7:7=7/7=1

д)32:16=32/16=2

е)10:0,1=10/0,1=100

Покрокове пояснення: