Знайти сторони прямокутника якщо одна з них на 6см менше, периметр 48см​


Ответы на вопрос

Отвечает Михеев Артемий.

Ответ:

Давайте позначимо одну сторону прямокутника як "x" см, а іншу сторону як "x - 6" см, так як одна з них на 6 см менше.

Периметр прямокутника обчислюється за формулою: P = 2 * (довжина + ширина).

За умовою, периметр дорівнює 48 см:

48 = 2 * (x + x - 6).

Розгорнемо вираз та розв'яжемо рівняння:

48 = 2 * (2x - 6),

24 = 2x - 6.

Додамо 6 до обох боків:

2x = 30.

Розділимо обидва боки на 2:

x = 15.

Отже, одна сторона прямокутника дорівнює 15 см, а інша сторона (x - 6) дорівнює 15 - 6 = 9 см.