Помогите знайдіть найменше спільне кратне чисел 12 і 38


Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Фёдор.

Відповідь:

Найменше спільне кратне 12 і 38 це 228

Покрокове пояснення:

38=2*19

12=2*2*3

2*19*2*3=228