поможіть з задачой пожалуйста Оленка, Світланка та Настя зібрали колекцію марок з 70штук. Причому

Оленка та Світланка зібрали разом 48 марок, а Світланка та Настя – 43 марки. По скільки марок зібрала кожна дівчинка окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Моисеева Даша.

48 + 43 = 91 - 70 = 21

Отвечает Гордеев Вячеслав.

Ответ:

1) 48+43= 91

2) 91-70=21