Олеся і Оленка зібрали 30кг груш, причому Олеся зібрала на 20% більше ніж Оленка. скільки

кілограмів груш зібрала кожна дівчинка

Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Олег.

Відповідь:

13,6 кг - груш зібрала Оленка

16,4 кг - груш зібрала Олеся

Покрокове пояснення:

Нехай Оленка зібрала х кг груш, тоді Олеся зібрала 1,2 х.

x + 1,2x = 30

2,2x = 30

x = 30 : 2,2

x = 13,6 кг - груш зібрала Оленка

1,2x = 1,2 * 13,6 = 16,4 кг - груш зібрала Олеся