5. Спростіть вираз 259 + р + 741 і знайдіть його значення при р = 246; 368; 1254 -​


Ответы на вопрос

Отвечает Пленина Лиза.

1. p=246,то: 259+246+741=1246
2.p=368,то:259+368+741=1368
3.p=1254,то:259+1254+741=2254