Подай число 10 усіма способами у вигляді суми двох чисел і для кожного способу знайди добуток

доданків. Який із добутків найбільший? Виконай те саме із числом 12. Помогите плис

Ответы на вопрос

Отвечает Денисенко Дмитрий.
Для числа 10:

1 + 9 = 10, добуток: 1 * 9 = 9
2 + 8 = 10, добуток: 2 * 8 = 16
3 + 7 = 10, добуток: 3 * 7 = 21
4 + 6 = 10, добуток: 4 * 6 = 24
5 + 5 = 10, добуток: 5 * 5 = 25
Найбільший добуток для числа 10 - 25 (з числа 5 + 5).

Для числа 12:

1 + 11 = 12, добуток: 1 * 11 = 11
2 + 10 = 12, добуток: 2 * 10 = 20
3 + 9 = 12, добуток: 3 * 9 = 27
4 + 8 = 12, добуток: 4 * 8 = 32
5 + 7 = 12, добуток: 5 * 7 = 35
6 + 6 = 12, добуток: 6 * 6 = 36
Найбільший добуток для числа 12 - 36 (з числа 6 + 6).