дорів- com 200. Запиши у вигляді добутку й обчисли: 1) 125 + 125 + 125 + 125; 2) 39 + 39 + 39 + 39

+ 39 + 39 + 39 + 39; 3) 182 + 182 + ... + 182; держу- 14 доданків 4) 705 + 705 + ... + 705. жуємо 201 доданок ax: 201. Подай у вигляді суми добуток: 1) 472.3; 2) 54322; 3) b. 7; 4) m 4. 202. Виконай (усно): 2) 25. 2: 3) 137. 1; 40 Е.​

Ответы на вопрос

Отвечает Анохина Дарья.

1)125*4=500

2)39*8=312

3)182*4=728

4)705*4=2820

я нечего не понял