СРОЧНО СРОЧНО! За три місяці витратили 17,2 т палива. За третій місяць витратили на 2,4 т більше,

ніж за перший, а за другий на 0,8 т менше, ніж за третій. Скільки тонн вугілля витрачали кожного місяця? Введіть у комірки (якщо не ціле число,то через кому)"Скільки тон вугілля витратили у першому, другому і третьому місяці​

Ответы на вопрос

Отвечает Кисёлкин Сергей.

Відповідь:1) 64-6=58 т угля за 2 месяца при условии, что тратили одинаково

2) 58/2= 29 т угля потратили в 1 месяц

3) 29+6=35 т угля потратили во 2 месяц

Покрокове пояснення: