Тут два завдання помогите зделать пожалуста: У ящику по 10кг і 5кг розклали 600кг огірків.

П'ятикілограмових ящиків було 26. Скільки знадобилось ящиків місткістю по 10кг. Виконай дії: (3196:47-14)×(47+53)

Ответы на вопрос

Отвечает Пушкин Илья.

Ответ:   47.

Пошаговое объяснение:

У ящику по 10кг і 5кг розклали 600кг огірків. П'ятикілограмових ящиків було 26. Скільки знадобилось ящиків місткістю по 10кг.

**************

(600-5*26):10 = 47 понадобилось 10 кг ящиков

--------------------

Проверка

10*47 + 5*26 = 470 + 130 = 600 кг!!!

**************

(3196:47-14)×(47+53) = (68-14) * 100 = 54*100 = 5400.