Зошит коштує 8 грн, а альбом — 15 грн. Знайди відношення вартості 5 зошитів до вартості 8 альбомів.

Допоможіть будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Казаков Дима.

Ответ:

Відношення вартості 5 зошитів до вартості 8 альбомів дорівнює

1/3

Пошаговое объяснение:Так як зошит коштує 8 грн, то 5 зошитів коштують у 5 разів дрожче, отже:

8 грн · 5 зошитів = 40 грн - коштують 5 зошитів

Так як альбом коштує 15 грн, то 8 альбомів коштують у 8 разів дрожче, отже:

15 грн · 8 альбомів = 120 грн - коштують 8 альбомів

Відношення вартості 5 зошитів до вартості 8 альбомів:

40/120=40/40*3=  1/3