Зошит коштує 8 грн, а альбом — 15 грн. Знайди відношення вартості 5 зошитів до вартості 8 альбомів.

СРОЧНО ДАЮ 40 БАЛОВ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Даша.

Відповідь:1/3

Покрокове пояснення:8*5=40

15*8=120

40:120=40/120=1/3ми тут змінюєм ділення на риску дробу