за ручку зошит і циркуль заплатили 7,2 грн.ручка коштує 1/3 вартості покупки, а зошит 65% вартості

ручки. скільки коштує циркуль

Ответы на вопрос

Отвечает Новицкая Настя.
ООПошаговобъяснени 7,2:3=2,4-ціна ручки
2,4:100=0,024-1%
0,024×65=1,56-зошит
1,56+2,4=3,96-циркуль