За 8 зошитів і 2 ручки заплатили 90 грн. Скільки коштує один зошит і скільки - одна ручка, якщо

зошит дорожчий за ручку на 5 грн? допоможіть, дуже потрібно

Ответы на вопрос

Отвечает Крутик Марина.

Пошаговое объяснение:

Ручка = х грн

Тетрадь = х + 5 грн

8(х + 5) + 2 * х = 90

8х + 40 + 2х = 90

10х + 40 = 90

10х = 90 - 40

10х = 50

х = 50 : 10

х = 5

Ручка = (х) = 5 грн

Тетрадь = (х + 5) = 5 + 5 = 10 грн

Проверка:

8*10 + 2*5 = 80 + 10 = 90