До магазину привезли 72 кг печива у трьох коробках. Скільки кілограмів печива було в третій

коробці, якщо в першій короб- ці було 27 кг печива, а в другій 24 кг?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сумская Юля.

Ответ: 21 кг

Пошаговое объяснение:

1) 27 + 24 = 51 (кг) - у двох коробках

2) 72 - 51 = 21 (кг) - було у третій коробці