2. Укажіть добуток, що повнюс найменшу стом кратному чисел а з б, якщо а + 32-53-11-19, 6-32,5' да

ля B) 3².53-11-13.19: T) 3-5-11-13-19. A) 3²-5-11-13- Б) 3²-5 -11-13-19:​

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьева Вика.

Для знаходження найменшого спільного кратного (НСК) чисел а та b, вам спершу потрібно розкласти ці числа на прості множники, а потім взяти максимуми кожного простого множника та їхні ступені.

a = 32-53-11-19 = 2² · 3 · 5 · 11 · 19

b = 3² · 53-11-13-19 = 3² · 5 · 11 · 13 · 19

Тепер, щоб знайти НСК чисел a та b, ви берете максимуми кожного простого множника і взятої ступені, тобто:

НСК(a, b) = 2² · 3² · 5 · 11 · 13 · 19

Або в іншому вигляді:

НСК(a, b) = 4 * 9 * 5 * 11 * 13 * 19 = 185850

Отже, найменше спільне кратне чисел a та b дорівнює 185850.