321-6888÷56+52•12 обчислити значення виразу


Ответы на вопрос

Отвечает Бақытжанов Мерей.

Відповідь: 822

Покрокове пояснення:

Для обчислення значення виразу спростимо його, використовуючи правила порядку операцій (скорочено: PEMDAS), де P вказує на дужки (parentheses), E на показник степеня (exponents), M на множення (multiplication), D на ділення (division), A на додавання (addition) і S на віднімання (subtraction).

Розглянемо поділ:

6888 ÷ 56 = 123

Розглянемо множення:

52 • 12 = 624

Тепер застосуємо обчислення в порядку PEMDAS:

321 - 123 + 624 = 198 + 624 = 822

Отже, значення виразу 321 - 6888 ÷ 56 + 52 • 12 дорівнює 822.