2. из 48кг картошки можно получить 9,6кг крахмала, а сколько крахмала можно получить из 57кг

картошки? СРОЧНО ПОМОГИТЕ ДАМ 100 БАЛЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Добрый Вет.

За умовою, з 48 кг картошки можна отримати 9,6 кг крахмалу. Таким чином, відношення кількості крахмалу до кількості картошки дорівнює:

(кількість крахмалу) / (кількість картошки) = 9,6 кг / 48 кг = 0,2.

Тепер ми можемо використовувати цей коефіцієнт для розрахунку кількості крахмалу з 57 кг картошки:

(кількість крахмалу з 57 кг картошки) = (0,2) * 57 кг = 11,4 кг.

Можна отримати 11,4 кг крахмалу з 57 кг картошки.

Отвечает Ротко Влад.

48 : 9.6 = 5(кг)-картошки уходит на 1 кг крахмала

57 : 5 = 11.4(кг)

ответ:11.4 кг крахмала можно получить из 57 кг картошки