158. 1) 864 + х косындысының мәні а) 3-ке бөлінетіндей; ә) 3-ке бөлін- бейтiндей; 2) 510-х

айырымынын мәні а) 10-ға бөлінетіндей; ә) 10-ға бөлін- бейтіндей х-тің мәнін тандап алындар.

Ответы на вопрос

Отвечает Баранова Елизавета.

Ответ:

1) а) 864+х=900

х=900-864

х=36

864+36=900

ә) 864+х=899

х=899-864

х=35

864+35=899

2) а)510-х=470

х=510-470

х=40

510-40=470

ә) 510-х=465

х=510-465

х=45

510-45=465