А 151. Санды өрнек түрінде жазып, оның мәнін табыңдар: 1) 18 бен 25 сандары қосындысының 3-ке

көбейтіндісі; 2) 95 пен 23 сандары айырмасының 4-ке бөліндісі; 3) ең үлкен екі таңбалы сан мен ең кіші үш таңбалы санның қосындысы. дгыштар турінде жазылған санды табыңдар: ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернева Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:(18+25)*3=129

(95-23)/4=18

99+100=199