У магазин привезли 10 мішків моркви та 80 мішків картоплі. Наскільки менше привезли мішків моркви?

У скільки разів більше привезли мішків з картоплею? Пж помогите решить

Ответы на вопрос

Отвечает Неронова Ярослава.

Ответ:

В 8 раз больше привезли картошки и на 70 раз меньше привезли моркови

Пошаговое объяснение:

1)80-10=70раз меньше привезли моркови

2)80÷10=8раз больше привезли картошки

Отвечает Мартынова Юнона.

Ответ:

1) 80-10=70(мішків)

2)80÷10=8(разів)

Відповідь: На 70 мішків менше привезли мішків моркви; у 8 разів більше привезли мішків з картоплею.