У магазин привезли 10 мішків моркви та 80 мішків картоплі. На скільки менше привезли мішків моркви?

У скільки разів більше привезли мішків з картоплею?

Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Маша.

Ответ:

На 70; в 8 раз

Пошаговое объяснение:

1) 80-10=70

2) 80:10=8

Отвечает Жанахмет Даниал.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 80 - 10 = 70 (мешков) - меньше морковки

2) 80 : 10 = 8 (раз) - больше картошки

Ответ: на 70 мешков меньше, в 8 раз больше