Показ мультфільму на одному з телевізійних каналів тричі переривали на рекламу по 3 хв кожна, що

в сумі становить 20 % часу показу самого мультфільму. О котрій годині закінчився показ мультфільму, якщо почався він о 15 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Виталий.

Ответ:

По суті, ми знаємо, що 20% часу показу мультфільму був витрачений на рекламу, і це складалося з трьох рекламних перерв по 3 хвилини кожна. Таким чином, загальний час показу мультфільму складається з часу мультфільму і часу реклами.

Час однієї рекламної перерви: 3 хвилини

Кількість рекламних перерв: 3

Загальний час реклами: 3 хвилини/перерву * 3 перерви = 9 хвилин

Тепер ми можемо знайти час показу мультфільму, який складається з часу мультфільму і часу реклами:

Загальний час показу мультфільму = 100% - 20% (рекламний час) = 80%

Таким чином, ми знаємо, що 80% часу мультфільму дорівнює 80% від загального часу показу мультфільму:

80% часу мультфільму = 80% від загального часу показу мультфільму

Щоб знайти загальний час показу мультфільму, ми можемо використовувати пропорцію:

80% : 100% = X : 60 хвилин

Щоб знайти X (час показу мультфільму), множимо обидві сторони на 60 хвилин:

X = (80% / 100%) * 60 хвилин = 0.8 * 60 хвилин = 48 хвилин

Отже, час показу мультфільму становить 48 хвилин. Якщо мультфільм почався о 15:00 годині, то він закінчився о:

15:00 + 48 хвилин = 15:48 годині.

Отже, показ мультфільму закінчився о 15:48 годині.

Пошаговое объяснение:

1 0