Собівартість деякого деякого приладу становила 480 грн. Унаслідок упровадження нової технології

його собі- вартість вдалося знизити на 5%. Якою стала собівар тість приладу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жерихин Виталий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5%=5/100=0,05

На скільки знизилась:

480*0,05=24грн

Ціна стала:

480-24=456грн

Собівартість деталі становить 456 грн

Отвечает Григорьева Елизавета.

Ответ:456 грн

Пошаговое объяснение:

\frac{480}{y}=\frac{100}{95}\\ y=480*0,95= 456