Собівартість виготовлення однієї деталі — 797 грн. Впровадження нової технології дозволило знизити

собівартість деталі на 3%. Якою стала собівартість деталі?Помогите пожалуста.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванович Саша.

Ответ:

773,09 грн стала себестоимость детали

Пошаговое объяснение:

3% = 3/100 = 0,03

797 - 797*0,03 = 797 - 23,91 = 773,09 грн стала себестоимость детали