5. Доведіть, що числа 945 і 208 є взаємно простими. 6. Замість зірочки в записі 238* поставте таку

цифру, щоб отримане число було кратне 3 (розгляньте всі можливі випадки). - 7." Катруся збирає фігурки коней. Їх можна розставити по- - на 15 поли- рівну на 9 полицях, а можна, теж порівну, цях. Скільки фігурок у Катрусі, якщо відомо, що їх більше за 110, але менше від 1 КОД ВАОЗЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Глушаков Сафар.

1. Щоб число було кратне 3, сума його цифр також повинна бути кратною 3. Розглянемо всі можливі випадки:

a) 2380: 2 + 3 + 8 + 0 = 13 (не кратне 3) b) 2381: 2 + 3 + 8 + 1 = 14 (не кратне 3) с) 2382: 2 + 3 + 8 + 2 = 15 (кратне 3) d) 2383: 2 + 3 + 8 + 3 = 16 (не кратне 3) е) 2384: 2 + 3 + 8 + 4 = 17 (не кратне 3) f) 2385: 2 + 3 + 8 + 5 = 18 (кратне 3)

Отже, щоб отримати число, кратне 3, вам потрібно поставити цифру 2 замість зірочки: 2382.

1. Задача не має відомого числового розв'язку, оскільки надано нерівності, які включають діапазон, а не конкретні числа. За даними задачі, кількість фігурок коней у Катрусі більше за 110, але менше від невідомого числа, позначеного як "1 КОД ВАОЗЕ". Для вирішення цієї задачі потрібно знати значення "1 КОД ВАОЗЕ" і порівняти його з нерівностями, фігурок коней ачити точну кількість