за першу годину автомобіль проїхав 70 км, що становить 35% усього шляху. який шлях потрібно було

проїхати автомобілю?​

Ответы на вопрос

Отвечает Евдасёв Илья.

Ответ:

все буде Україна! відповідь знизу

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти загальний шлях, який потрібно було проїхати автомобілю, можна використовувати пропорцію відсотків. Ми знаємо, що 70 км становлять 35% усього шляху.

1% шляху = 70 км / 35 = 2 км.

Тепер, щоб знайти 100% (усього шляху), ми помножимо 1% на 100:

100% шляху = 2 км * 100 = 200 км.

Отже, автомобіль повинен був проїхати 200 кілометрів всього шляху.

Отвечает Варежкин Антон.

Позначимо загальний шлях як x

За першу годину автомобіль проїхав 70 км, що становить 35% від усього шляху. Це означає, що 70 км дорівнюють 35% від x. Ми можимо виразити це математично в такому вигляді:

(35/100)*x=70

Тепер ми можемо розв'язати це рівняння щоб знайти x:

x = (70*100)/35

x = 7000/35

x = 200

Відповідь: Загальний шлях який повинен проїхати автомобіль становить 200 км