При якому значенні а правильна рівність a + a = 3(a - a) ? A 1 Б З В о Г такого значення не існує​


Ответы на вопрос

Отвечает Чадов Миша.
A + a = 3(a - a)

2a = 3(0)

2a = 0

Тепер давайте поділимо обидва боки на 2:

2a/2 = 0/2

a = 0

Отже, правильна рівність a + a = 3(a - a) існує для значення a = 0. Відповідь: Г.