Доведİть чи спростуйте тотожність: 1) a(b-c-d)+a(b+c+d)=2ab; 2) -m(n+4)+n(m+4)=4(m-n).​


Ответы на вопрос

Отвечает Шаповалова Катя.

Ответ:1) Перевіримо першу тотожність:

a(b-c-d) + a(b+c+d) = ab - ac - ad + ab + ac + ad = 2ab

Таким чином, перша тотожність виконується.

2) Тепер перевіримо другу тотожність:

-m(n+4) + n(m+4) = -mn - 4m + mn + 4n = 4n - 4m

Аналогічно, 4(m-n) = 4m - 4n

Отже, друга тотожність також виконується.

Обидві тотожності підтверджуються, отже, вони є правильними.

Пошаговое объяснение: