Родина витрачає 18 % своїх доходів на оплату житла , 50 % - на продукти харчування, 20 % на різні

одноразові виплати, а решта, що становить 5640 грн на відпочинок. Який дохід на місяць має родина?

Ответы на вопрос

Отвечает Седойкин Влад.

Для знаходження доходу родини на місяць, ми можемо використовувати інформацію про те, що 18% доходу йде на оплату житла, 50% - на продукти харчування, і 20% - на різні одноразові виплати. Решта доходу, яка залишається на відпочинок, становить 5640 грн.

Сума відсотків, які родина витрачає, складає 18% + 50% + 20% = 88%.

Решта доходу, яка залишається родині після витрат, складає 100% - 88% = 12%.

Зараз можемо знайти суму доходу родини на місяць:

12% доходу = 5640 грн

Для знаходження 100% доходу поділимо обидві сторони на 12:

(12% доходу) / 12% = (5640 грн) / 12%

1% доходу = 470 грн

Тепер, щоб знайти 100% доходу, ми просто помножимо 1% на 100:

(1% доходу) * 100 = (470 грн) * 100 = 47,000 грн

Отже, дохід родини на місяць становить 47,000 грн.

Отвечает Котик Юлиана.

Ответ:

найдем процентное отношение остатка денег

100-18-50-20=12%

найдем годовой бюджет

5640:12*100=47000 грн.