Легкая задачка)Родина витрачає 18 % своїх доходів на оплату житла, 50% - на продукти харчування,

20% на різні одноразові виплати, а решта на відпочинок, що становить 5640 грн на рік. Який річний бюджет родини?.

Ответы на вопрос

Отвечает Балабушевич Евгений.
1)100-(18+50+20)=12%-отдых.
2)5640*100:12=47000грн-бюджет семьи.
Отвечает Llorens Natasha.
Найдем процентное отношение остатка денег
100-18-50-20=12%
найдем годовой бюджет
5640:12*100=47000 грн.