Сума двох чисел 29. Перший доданок 15. Знайти другий доданок.


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

29 - 15 = 14

У якому ти класі?

Отвечает DELETED.
Другий доданок - х

15 + х = 29
х = 29 - 15
х = 14
-------------------
15 + 14 = 29
29 = 29
відповідь: х = 14